Майже 10 млн людей в Україні мають ризик психічних розладів, – ВООЗ
12.09.2024 15:14
В Україні майже 10 млн людей мають ризик психічних розладів від легких до важких. З наближенням третьої річниці повномасштабної війни такі виклики лише зростають. Про це повідомив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ доктор Ганс Клюге під час пресконференції на тему "Підготовка системи охорони здоров’я України до зими".
"За оцінками, майже 10 млн людей в Україні мають ризик психічних розладів від легких до важких. З наближенням третьої річниці війни такі виклики лише зростають у своїй кількості й прихід зими може тільки загострити та ускладнити ситуацію", - розповів Клюге.
На його думку, третя зима в умовах повномасштабної війни імовірно буде найбільш складною з усіх.
"Станом на сьогодні ВООЗ підтвердила близько 2 тисяч нападів та атак на охорону здоров’я, зокрема лікарні, медичних працівників, пацієнтів. Лише за останні 6 місяців цілеспрямовані атаки завдали шкоди енергетичній інфраструктурі України", - сказав Клюге.
Раніше також стало відомо, що Понад 15 мільйонів українців потребуватимуть психологічної допомоги внаслідок війни - МОЗ


Україна продає електроенергію під час відключень: що пояснюють у відео Руслана Ігоровича та YASNO
Російський паспорт, нерухомість на $1,3 млн і «гелік»: що hromadske розповідає про родину генерала СБУ Доровського
Чому Земля повністю замерзла майже на 100 млн років
Гроші на СЕС для громад: де взяти грант і як написати заявку, щоб виграти
Ніколов заявив, що санкції проти російських власників обленерго не зупинили їхній вплив на енергетику
Народ-привид Європи: хто такі баски і чому їх вважають унікальними
Як у Китаї готують ґрунт для поглинання московитських територій
Скарб у надрах Землі: чому світ почав полювання на білий водень








