США готують для ЗСУ найбільший за 4 місяці пакет допомоги: що у нього увійде
Наступного тижня США оголосять про черговий пакет військової допомоги Україні на суму $375 млн. Це найбільший пакет допомоги за останні 4 місяці.
Як повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела, пакет допомоги включає патрульні катери, додаткові боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS), артилерійські боєприпаси калібру 155 і 105 мм, запчастини та інше озброєння.
Але, як зазначило видання, вміст і розмір пакету можуть змінити перед підписом президента країни Джо Байдена.
Видання підкреслило, що з травня США не надавали пакетів допомоги на суму понад $275 млн через президентські повноваження на скорочення озброєнь (PDA).
"PDA дозволяє США використати наявні запаси озброєнь для надання допомоги союзникам у надзвичайних ситуаціях. У серпні, коли ЗСУ почали операцію в Курській області, а окупанти наступали на Донбасі, США відправили два пакети допомоги, на $125 млн", - написало видання.
Як відомо, минулого місяця США заявили про виділення нового пакету допомоги Україні. Він включав перехоплювачі систем ППО, боєприпаси для HIMARS та протитанкову зброу.
Перед цим посол України у США Оксана Маркарова розповіла, коли Київ отримає гроші від США. За її словами, загалом буде виділено $60 млрд, з яких 7,9 млрд - це пряма бюджетна допомога.
Читайте також: "Байден скаже: ракети ми дамо після стількох загиблих українських дітей", або США рахують смерті


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ







