Еліна Світоліна здобула соту перемогу на рівні Grand Slam
Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла в 1/16 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії 2025. У 2-му раунді вона впевнено переграла американку Керолайн Доулхайд (США) за 1 годину і 15 хвилин, пише портал СПОРТ.UA.
Еліна Світоліна (Україна) – Керолайн Доулхайд (США) – 6:1, 6:4
Ця перемога стала для Світоліної 100-ю на турнірах серії Grand Slam. Всього у Мельбурні українка виграла 27 поєдинків. Це була її перша зустріч з Доулхайд на корті.
У вересні українська тенісистка перенесла операцію на нозі. Наступною суперницею Еліни буде переможниця протистояння Рената Сарасуа (Мексика) - Жасмін Паоліні (Італія).
Еліна Світоліна стала третьою українкою після Марти Костюк і Даяни Ястремської, яка вийшла до 1/16 фіналу АО-2025.
Читайте також: Ольга Харлан стала першою українською спортсменкою, якій присвятили ляльку Barbie (фото)


Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни










