Тисячі людей без домівок: на Дніпропетровщині примусово евакуюють села через наступ росіян
У Дніпропетровській області оголосили примусову евакуацію із семи сіл, які розташовані біля адміністративного кордону з Донецькою областю. Про це повідомили голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
"Запровадили примусову евакуацію з прифронтових територій Синельниківщини: чотирьох сіл Межівської громади і трьох – Новопавлівської. Добровільно виїхати з цих населених пунктів пропонували кілька місяців. Чимало мешканців зважилися. У більш безпечне місце вивезли майже 400 дітей", — зазначив Лисак, додавши, що 26 дітей ще залишаються.
За його словами, з транспортуванням допомагатимуть благодійники.
"Щодо розселення – є варіанти. Люди самі обиратимуть, облаштуватися у нашій області чи в іншій. Вони отримають всі соцвиплати", — підкреслив Лисак.
Лукашук додав, що в Новопавлівці залишилося близько 100 мешканців, серед яких – двоє дітей. До повномасштабного вторгнення там проживало близько 3,5 тисячі людей. Дітей з родинами вивозитимуть у безпечні місця протягом місяця.
Читайте також: Масова міграція на Дніпропетровщину: дикі тварини та хижаки тікають від війни


Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю
Кароль Навроцький: як польський президент перетворив національні болі на власну піар-кампанію
Негода на півдні Росії: град, зливи та прорив дамби знищують врожай













