"Корейські солдати, які воювали на Курщині, це хоробрі герої", - Кім Чен Ин заявив про захист "братнього народу"
Диктатор Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що участь його країни у російсько-українській війні є виправданою, наголосивши, що вона є здійсненням суверенних прав на захист "братнього народу".
"Наша участь у конфлікті була справедливою, і вона підпадає під суверенні права нашої республіки. Я вважаю всіх хоробрих солдатів, які брали участь у Курській операції, героями і найвищими представниками честі нації", - зауважив він.
За словами Кіма, КНДР без вагань санкціонує застосування військової сили, якщо США будуть продовжувати те, що він назвав військовими провокаціями проти РФ.
Відомо, що раніше Північна Корея офіційно не підтверджувала, що відправила до Росії понад 10 тисяч військових та зброю, адже військові зв'язки між країнами різко зросли в межах договору про "всеосяжне стратегічне партнерство", яке підписали Кім та російський диктатор Володимир Путін минулого року.
Читайте також: Північнокорейські солдати після дуже великих втрат змінили тактику в Курській області


Як у Китаї готують ґрунт для поглинання московитських територій
Скарб у надрах Землі: чому світ почав полювання на білий водень
НАБУ вийшло на слід «двушки в Москву» Міндіча: слідство розглядає ознаки державної зради
«Брудний секрет» цифрового світу: автор YouTube-каналу заявив, що індустрія дорослого контенту прискорила розвиток VHS, онлайн-платежів і комп’ютерного зору
Вашингтон змінює правила місячних перегонів: NASA обере того, хто першим підготує посадковий модуль — SpaceX Маска чи Blue Origin Безоса
Гонка за штучний інтелект: чому битва точиться не лише за чіпи, а й за електрику та дата-центри
Китай нарощує запаси нафти на тлі падіння світових цін: що це означає для ринку
Пляжний теніс: 25 фактів, які змінять ваше уявлення про цей вид спорту











