Ектора Хіменеса-Браво, який мобілізувався до ЗСУ, сьогодні помітили в Харкові: нові фото та відео
Шеф-кухар і телеведучий Ектор Хіменес-Браво поділився відео, як проходить вишкіл разом із бійцями полку "Ахіллес", та оголосив, що планує долучитися до війська. Відео він поширив в instagram.
Сьогодні Ектора побачили на вулицях Харкова. Він розповів, що тренується на Харківщині.

53-річний канадський та український шеф-кухар колумбійського походження, телеведучий і суддя проєкту "МастерШеф Україна" Ектор Хіменес-Браво виклав відео у військовій формі. Він не повідомляв про мобілізацію, але показав, що наразі проходить військовий вишкіл разом з бійцями 429-го окремого полку безпілотних систем "Ахіллес".
"Пішов туди, де не питають, хто ти в цивільному житті. Я більше не можу сидіти вдома. Це не зйомка, це не репетиція, це не кіно. Тому зробив те, на що наважувався з лютого 2022 року. Я побачив іншу сторону медалі - титанову. І зрозумів, що повернуся зовсім іншим... Але я стану частиною армії. Частиною України", - заявив він у відео.
Хіменес-Браво також зазначив, що всі деталі надасть згодом. Наразі він поділився своїми враженнями від навчання.
"Це зовсім інший світ. Без світла. Без звичного шуму міста. Без права на помилку. Я зараз тут і маю конкретну місію. Тут, де ранок починається не з кави. Тут, де кожен рух — це зосередженість, а кожен звук — сигнал. Я приїхав до 429-го окремого полку безпілотних систем "Ахіллес", щоб побачити. І залишився, щоб упевнитися. Українська армія — це вже не просто оборона. Це технології, холодна витримка і сила, яку неможливо уявити до того, як побачиш на власні очі", - зазначив телеведучий.
На відео він тренується та вчиться керувати FPV-дроном.
"Я не можу поки сказати всього. Але знаю точно: після побаченого і зробленого я вже не буду колишнім. Скоро покажу. Те, що побачив. І те, що зробив", - додав Хіменес-Браво.
Читайте також: "Зарплата, все, лишайся": військовий розповів, як за кордоном "полюють" на українських військових


Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк









