У операції "Павутина" Україна використала дрони з ШІ, які самостійно обирали цілі (відео)
Під час атаки дронів на аеродроми РФ були задіяні безпілотники, які натренували із використанням технології штучного інтелекту. Про це повідомляє Clash Report.
"Минулого року українська військова розвідка сканувала російські бомбардувальники та навчала штучний інтелект розпізнавати їх і виконувати алгоритми автоматичного пікірування. Сьогодні ми бачимо результати", - пише видання.
Зазначається, що під час атаки було використано безпілотники двох типів - класичні квадрокоптери вертикального зльоту та безпілотники типу "крило", які запускаються із міні-катапульти.
Штучний інтелект "вчили", використовуючи 3D-скани радянських літаків, що зберігаються у Полтавському музеї дальньої та стратегічної авіації — зокрема, Ту-95МС і Ту-22М3. Він здатний розпізнавати їх особливості та автоматично виконувати алгоритми пікерування — тобто цілеспрямовані атаки на вразливі місця авіаційної техніки.
На оприлюднених у мережі відео видно, як ШІ розпізнає місце для ураження:
Читайте також: Від Мурманської до Іркутської області палає, або Як "безстрашні російські мужики" голіруч рятували літаки (відео)


Заблоковані порти: як українські аграрії консервують мільйони тонн зерна в полях та шукають нові шляхи експорту
Операція з евакуації: бронемашина 24 ОМБр перевозить піхоту та полоненого
Суд Москви виключив партію «Яблуко» з виборів: Чи залишилися в Росії цивільні альтернативи?
Математика на порозі революції: як штучний інтелект змінить процес відкриттів
Росіянин прокоментував життя в бункері, витівки ШІ та майбутнє після Путіна
«Веселого молочника» з РФ висилають через «неправильні» висловлювання: чи покарання за правду?
«Ми вижили, ми виграли»: історія незламності української захисниці після поранення
Викрадення та вбивство на Балі: зв'язок з міжнародним шахрайством та розслідування в Україні















