xcounter
Calendar Icon

Насправді цифра менша: експерт оцінив, скільки літаків залишилося у Росії

03.06.2025 20:46 (Оновлено 03.06.2025 в 20:46)

З відкритих джерел відомо, що Росія досі має близько 100 літаків стратегічної авіації. Однак орієнтуватися на ці цифри не варто, заявив в етері Radio NV президент Української авіаційної асоціації пілотів та власників літаків "АОПА Україна" Геннадій Хазан.

"Це загальна кількість, яка стоїть на озброєнні. А з тої кількості щонайменше 10-15% вже прибито іржею, тобто вони не літають. А ще з тих, які лишаються, проводяться тяжкі форми обслуговування. Вони теж тимчасово не літають. І до цього треба додати ті літаки, які ми уразили смертельно. Ніби літак стоїть цілий на якомусь аеродромі. Але відремонтувати його поза межами заводу вже немає можливості. Але він стоїть на озброєнні, росіяни його не списують. Насправді та цифра [придатних літаків] менша", – пояснив Хазан.

1 червня СБУ провела спецоперацію "Павутина", під час якої було завдано одночасних ударів по чотирьох аеродромах Росії. За даними від Генштабу, внаслідок атаки було уражено 41 літак окупантів.

Читайте також: Росія не зможе компенсувати втрату Ту-95МС, Ту-22М3 і Ту-160, тому що вони просто вже не виробляються
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини