Іранська ракета в Ізраїлі влучила прямісінько у багатоповерхівку, загинули 5 українців, зокрема діти (фото)
Унаслідок ракетних ударів Ірану по Ізраїлю загинули п'ятеро українських громадян, зокрема троє неповнолітніх дітей. Про це повідомили у пресслужбі МЗС України.
Ракета влучила прямісінько у багатоповерхівку.
"За попередньою інформацією посольства України в Ізраїлі, 14 червня внаслідок масованої ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети в житловий будинок у м. Бат-Ям загинули п'ятеро громадян України, серед яких троє неповнолітніх дітей", - ідеться в повідомленні.
Водночас особи загиблих наразі встановлюються.

Разом з тим, українські дипломати та консули перебувають у тісному контакті з ізраїльською поліцією та іншими службами з метою ідентифікації та організації процедури репатріації тіл загиблих.
У ніч на 13 червня Армія оборони Ізраїлю завдала ударів по ядерних і військових об'єктах Ірану. Також були ліквідовані провідні іранські військові командири і вчені фізики-ядерники.
При цьому, операція Ізраїлю не припинялася і тривала далі.
Іран у відповідь почав масово запускати балістичні ракети по Ізраїлю.
Читайте також: Масована атака Ізраїлю по ядерних об'єктах Ірану: одразу понад 300 ударів, вбито топ-чиновників (відео)


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ






