Випав з вантажівки дорогою на полігон: мобілізований волонтер у реанімації з дуже тяжкими травмами (фото)
Поліція Львівської області розслідує обставини отримання тяжких травм мобілізованим військовослужбовцем. Про це повідомляє поліція Львівщини.
Інцидент стався під час транспортування мобілізованих на полігон. За попередньою інформацією, 31-річний мешканець Волинської області отримав травму голови внаслідок падіння з кузова вантажного автомобіля.
«Як попередньо встановили співробітники Яворівського районного відділу поліції, мобілізований 31-річний житель Волинської області отримав тілесні ушкодження вистрибнувши з кузова вантажного автомобіля під час перевезення на полігон», - сказано в повідомленні.
12 червня до поліції надійшло повідомлення від медиків однієї з львівських лікарень, куди було доставлено постраждалого у непритомному стані.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.128 Кримінального кодексу України — «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження». Слідчі дії провадяться під процесуальним керівництвом Яворівської окружної прокуратури.
Поліція встановлює всі обставини події та проводить необхідні експертизи.
Також родичі постраждалого опублікували пости про те, що сталося в соціальній мережі Facebook. Повідомляється, що постраждалий Максим Музичка був волонтером.
«Багато хто з вас знає Макса Музичка, як військового волонтера, спортсмена та хорошу людину. 10 червня у Луцьку його затримали представники ТЦК прямо на вулиці. Без поліції та перевірки документів. Йому залили газ в очі та доставили до обласного ТЦК у Луцьку. Після цього за добу, без ВЛК, його вивезли на полігон у Львівській області. 12 червня він перестав виходити зв'язок. Завдяки геолокації я побачила, що його везуть до лікарні св. Пантелеймона у Львові. Коли я приїхала, дізналася, що вона вже на операційному столі в критичному стані. Діагнози: відкрита черепно-мозкова травма, субдуральні та епідуральні гематоми, численні крововиливи. Вже проведено дві операції. Кримінальне провадження відкрито. Стан дуже важкий», - сказано в публікації Ulyana Chili.
Тим часом у Волинському обласному ТЦК та СП спростували інформацію про нібито насильницьке доставлення громадянина до ТЦК та СП у місті Луцьк, яка шириться у мережі Інтернет. Кажуть, шо під час супроводу до ТЦК та СП громадянин поводився спокійно, а інформація про використання газового балончика є недостовірною.
Читайте також: У Кременчуцькому ТЦК помер чоловік, чекаючи на відправку до навчального центру


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ

