"Брелок" два тижні їв м’ясо "Фоми", поки сам не задвухсотився": росіяни почали їсти своїх побратимів

20.06.2025 в 15:41 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Українські розвідники оприлюднили радіоперехоплення, у якому російський окупант розповідає, що іншого вояку армії РФ, якого вважали зниклим, насправді з'їв «побратим».

Як повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони, на оприлюдненому перехопленні можна почути розповідь командира одного з підрозділів окремого розвідувального батальйону 68-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ.

Зі слів окупанта, російський загарбник «Брелок» з'їв іншого окупанта, у якого позивний був «Фома». Останнього вважали зниклим, але він нікуди не тікав.
«Брелок» його завалив, а потім їв два тижні", — каже чоловічий голос на записі.

Фото: Фрагмент радіоперехоплення / ГУР МО / Telegram

Пізніше й самого «Брєлка» знайшли мертвим.

«Кажуть, 200 (загиблий — ред.) був. Ну, він з'їв напарника, так що це так, для роздумів», ― зазначив окупант.

Фото: Фрагмент радіоперехоплення / ГУР МО / Telegram

За словами українських розвідників, «Брєлок» та «Фома» проходили службу в складі 52-го окремого розвідувального батальйону 68-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ. Підрозділ воював проти українських захисників на Куп’янському напрямку в районі селищ Западне та Лиман Перший.

«Канібалізм — черговий доказ глибокого морального та психологічного занепаду російських окупаційних військ, які залишилися без базової поваги до людського життя — навіть власного», — підкреслили у ГУР МО.
Читайте також: Були без зброї: окупанти розстріляли двох військовополонених під Покровськом
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Все видео

Лента новостей

Російський удар по Києву знищив офіс компанії, яка постачає дрони для ЗСУ
🕑 44 хвилини тому
У Києві внаслідок російського обстрілу загинули 7 людей, ще 44 — поранені (фото, відео)
🕑 2 години 13 хвилин тому
Є наказ не садити Єрмака в камеру до внесення застави, вже сплачено 14,5 млн грн: хто скільки заплатив
🕑 2 години 35 хвилин тому
З-під завалів зруйнованого будинку у Києві деблокували тіло 12-річної дівчинки, вже 5 загиблих (відео)
🕑 4 години 16 хвилин тому
У Верховній Раді створили міжфракційне депутатське обʼєднання "Пошук царства Божого і правди його" (відео)
🕑 4 години 31 хвилину тому
Росія атакувала дронами Харків, вже 29 постраждалих (фото)
🕑 4 години 45 хвилин тому
Є загроза подальших ракетних ударів РФ найближчим часом: Ігнат попередив про "Калібри" та "Іскандери" (відео)
🕑 5 годин 8 хвилин тому
Атака на Київ та область: руйнування по районам, скільки зниклих безвісти та загиблих (фото, відео)
🕑 5 годин 54 хвилини тому
Пів будинку немає: з-під завалів у Дарницькому районі Києва дістали ще одне тіло, 40 постраждалих (фото, відео)
🕑 7 годин 5 хвилин тому
1560 дронів запустили по Україні за добу росіяни, у Києві вже 33 постраждалих, більшає загиблих (фото, відео)
🕑 7 годин 42 хвилини тому
Єрмаку призначили два місяці СІЗО з альтернативою застави у 140 млн грн: його відповідь (відео)
🕑 8 годин 4 хвилини тому
Псоріаз: коли шкіра реагує швидше, ніж здається
🕑 19 годин 55 хвилин тому
Російські бомбардувальники здійснили перші пуски ракет
🕑 20 годин 14 хвилин тому
Для Києва – підвищена загроза на цю ніч і багато ракет: з Далекого Сходу вже вилетіли бомбардувальники
🕑 21 годину 29 хвилин тому
На Гуляйпільському напрямку окупанти обезголовили двох українських військовослужбовців
🕑 21 годину 55 хвилин тому
Все новости