Негода на Харківщині: є загиблі та поранені, блискавка влучила в електричку, машини плавають вулицями (відео)

12.07.2025 в 23:28 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

У Харкові та області вирує негода - потужна злива і шквальний вітер до 20 м/с накрили населені пункти. Вже відомо, що від падіння дерев одна людина загинула, ще троє травмовані, серед них - 7-річна дитина. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Наразі частково знеструмлена Балаклія. Борщівка та Вербівка знеструмлені повністю", - повідомив він.
"Троє постраждалих у Харкові через негоду: обвалився дах у приватному будинку в Салтівському районі", - також повідомив голова Харківської ОВА.

З місцевих телеграм-каналів відомо, що блискавка влучила в електричку, ураган звалив будівельний кран, дерева падають на людей і вбивають, обвалюються дахи.

Синєгубов також описав перші наслідки негоди в обласному центрі. За його словами, сильна злива, град та шквальні пориви вітру спричинили падіння електроопор та пошкодження дахів будинків, також по місту багато повалених дерев.

У селі Першотравневе Зміївської громади на 56-річну жінку впало дерево.

На жаль, вона загинула", - повідомив чиновник.

Пізніше він додав, що у Харкові під час негоди постраждала дитина.

"На 7-річну дівчинку впало дерево в Основ'янському районі міста. Дитину госпіталізували", - деталізував голова ОВА.
Дивіться також: Помста природи за Каховську ГЕС: на Північному Кавказі через потужні зливи гинуть люди (відео)
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
Все видео

Лента новостей

Топполіцейський оскаржує конфіскацію 8,5 млн грн: ВАКС розглядає апеляцію у справі пентхаусу родини
🕑 20 годин тому
Як відкрити прибуткове кафе
🕑 вчора
Топ-тендери тижня: на Львівщині розіграли 5,4 млрд грн на дороги з різницею цін у рази
🕑 вчора
Ніколов: FT пише про можливе оголошення виборів і референдуму 24 лютого
🕑 вчора
Україна отримала 36 балів у CPI–2025 і посіла 104 місце серед 182 країн
🕑 вчора
Харківська область оголосила надзвичайну ситуацію в енергетиці
🕑 вчора
Зеленський підписав указ про службу 60+: контракт на рік і особливі умови
🕑 вчора
Сім’ю військового, якого помилково визнали загиблим, зобов’яжуть повернути 15 млн грн
🕑 вчора
Бізнесмен Ігор Мазепа на смерть збив пішохода на Житомирщині: подробиці та фото
🕑 позавчора
Росіяни погрожують сім'ям українських полонених, щоб ті реєстрували на себе Starlink
🕑 позавчора
У Львові 42-річний військовий у СЗЧ вбив знайомого
🕑 позавчора
Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
🕑 позавчора
Скандал на Олімпіаді з "шоломом пам'яті" з фото українських атлетів, убитих РФ, отримав продовження
🕑 позавчора
Молотком і сокирою: на Рівненщині у школі вбито п'ятьох людей (фото, відео)
🕑 позавчора
Після атак на Залужного — істерика: Береза розніс заяву Мосейчук про ОП
🕑 позавчора
Все новости