Києву приготуватись до нових атак з неба: Кіт Келлог учора поїхав з України (відео)
Американський генерал Кіт Келлог учора поїхав з України. Про це повідомляють джерела "РБК-Україна".
Як відомо, спецпредставник Трампа, генерал у відставці Кіт Келлог приїхав до Києва у складі американської делегації 14 липня. Протягом його перебування в українській столиці на місто не падали ракети, не було масової атаки шахедами. Президент Володимир Зеленський жартома запропонував дати генералу український паспорт і залишити його тут назавжди.
Як раніше писав FaceNews.ua, США хочуть купувати українські дрони
Сьогодні моніторингові канали повідомляють, що після тривалого затишшя Росія почала перекидати борти Ту-95МС на Енгельс з Далекого Сходу — зараз передислокацію здійснюють два стратегічні бомбардувальники.
Кіт Келлог побував на оборонних підприємствах та високо оцінив потенціал України у виробництві дронів. Він вважає, що США мають звернути на це увагу.
"Я на власні очі побачив, як створюються та розробляються дрони українського виробництва. Неймовірні інновації, особливо у сфері дронів", - написав він у соцмережі Х.
Келлог також зазначив, що в цій новій епосі війни українці лідирують. За словами генерала, швидкість технологічного розвитку і здатність вражають.
Сьогодні керівник Офісу президента України Андрій Єрмак опблікував у своєму телеграм-каналі відео із Келлогом. Він також подякував спецпредставнику президента США за візит в Україну і повідомив про домовленості з посилення обороноздатності України та тиску на РФ.
Він також зазначив, що у президентів України та США "спільне бачення - мир через силу".
Читайте також: США дали Путіну закінчити їх літній наступ: політолог прочитав між строк "великий спіч" Трампа


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ




