Чоловік у Миколаєві розбився на смерть, стрибнувши з мосту під час втечі від ТЦК
В Миколаєві чоловік помер після стрибку з мосту, намагаючись втекти від наряду правоохоронців та співробітників територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Обставини його смерті розслідує Державне бюро розслідувань.
За інформацією правоохоронців, 30 липня близько 10:00 наряд з дільничного офіцера поліції та співробітників районного ТЦК Миколаєва зупинив чоловіка в одному з промислових районів міста для перевірки облікових документів. Однак чоловік одразу ж почав утікати від наряду в бік пішохідного мосту через автомобільну дорогу, стрибнув з мосту та помер.
Дивіться також: "Утримували силою три дні, намагався втекти": на Харківщині з вікна будівлі ТЦК випав чоловік (відео)
В ДБР повідомили, що на місці події проводиться огляд. Правоохоронці встановлюють особу загиблого, допитують співробітника поліції та співробітників РТЦК та СП, а також шукають очевидців події. Також перевіряється інформація щодо можливої приналежності загиблого до однієї з військових частин.
Досудове розслідування здійснюється за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 426-1 Кримінального кодексу України (Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень).
Читайте також: У Харкові чоловік викинувся з вікна ТЦК і розбився на смерть: стали відомі нові подробиці


Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося
Битва за нанометри: як санкції змусили Китай піти ва-банк у виробництві мікрочіпів
Як Зеленський здобував і втрачав друзів: ключові фігури з оточення президента у версії «Телебачення Торонто»







