Трамп обіцяє Росії суворі наслідки, якщо Путін не погодиться на припинення вогню
Президент США Дональд Трамп заявив, що якщо в п’ятницю, 15 серпня, на зустрічі кремлівський диктатор Володимир Путін не погодиться на припинення вогню, будуть "дуже суворі наслідки".
В матеріалі вказується, що на уточнююче питання, чи в такому випадку він запровадить проти Росії нові санкції або мита, Трамп ухилився від відповіді.
Читайте також: Зустріч Путіна і Трампа на Алясці: загрози та можливості для України
"Я не зобов'язаний це говорити. Будуть дуже суворі наслідки", - додав голова Білого дому.
Також американський президент додав, що ситуація в Україні ставала дуже поганою й він, як мінімум, значно її заспокоїв.
"Думаю, ви зі мною погодитеся. Значно заспокоїв. Але вони як і раніше втрачають тисячі солдатів на тиждень, і ми повинні вирішити цю проблему", - зазначив голова Білого дому.
Трамп висловився, що могло статися, якби він взагалі не втрутився в ситуацію між Україною та Росією.
"Подивіться, ми не втратили жодного солдата, ми нікого не втратили. Але це була війна, якби я не втрутився, це могла б бути Третя світова війна, я вам кажу. Байден не мав найменшого уявлення про те, що відбувається", - сказав Трамп.
Як раніше писав FaceNews.ua, Трамп зробив низку заяв напередодні переговорів із Путіним


Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк








