Росіяни двічі атакували Запоріжжя: 17 поранених та масштабні руйнування
Російські війська завдали двох ударів по Запоріжжю — пізно ввечері та вночі. Внаслідок атак постраждали 17 людей, повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За даними адміністрації, щонайменше вісім дронів-камікадзе "Шахед" влучили в одне з підприємств міста. Пошкоджено цехи та виробничі будівлі, а пожежа охопила близько тисячі квадратних метрів. Працівники підприємства не постраждали.
Крім того, руйнувань зазнали житлові квартали. У місті пошкоджено 12 приватних та 16 багатоповерхових будинків, а також дитячий садок.
Це не перший удар по регіону цього тижня. 4 вересня росіяни обстріляли Оріхів та Запоріжжя: тоді поранення отримали четверо жінок, а в місті пошкоджено магазини, житлові будинки та заклади харчування.



Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»










