xcounter
Calendar Icon

На Сумщині ворожий дрон атакував підлітків на мотоциклі

Прокурори Сумщини задокументували чергову ворожу атаку безпілотника на транспортний засіб - поранено підлітка.

За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 10 вересня 2025 року близько 23:30 год окупанти атакували мотоцикл, який рухався по польовій дорозі у Великописарівській громаді Охтирського району.

Тяжкі поранення отримав 16-річний підліток, який був за кермом транспортного засобу, його пасажир до медиків не звертався.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Охтирського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області, повідомили в обласній прокуратурі.

Читайте також: Від ботоферм до шантажу: у ГУР розповіли, як РФ переконує країни Заходу не допомагати Україні
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини