Нові атаки по Чернігівщині: "шахеди" спалили зерно та знову атакували критичну інфраструктуру
07.10.2025 09:40 (Оновлено 07.10.2025 в 09:40)
Армія РФ вранці 7 жовтня атакувала Прилуки ударними безпілотниками. Унаслідок атаки пошкоджений обʼєкт критичної інфраструктури. Про це повідомив начальник районної військової адміністрації Володимир Чернов.
"Є приліт по обʼєкту критичної інфраструктури. Внаслідок цього в частині міста відсутнє енергопостачання. Ситуація контрольована. На місці працюють всі необхідні служби. Потерпілих немає", — каже Чернов.
Також він додав, що в Прилуцькому районі працюють 56 "Пунктів незламності".
Читайте також: "Немає змоги подати електрику": Росія вкотре вдарила по енергетиці Чернігівщини (відео)
Також повідомляється, що у Новгороді-Сіверському на Чернігівщині після атаки "шахедів" сталася пожежа.
"Унаслідок влучання кількох ударних дронів типу «шахед» по цивільному об’єкту спалахнула пожежа. Попередньо — без травмованих", - повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй сторінці у Facebook.
Влучили по одному з приміщень аграрного підприємства, де зберігалось зерно.
Як раніше писав FaceNews.ua, У Чернігові ворожі дрони двічі влучили у АЗС (відео)


Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю
Кароль Навроцький: як польський президент перетворив національні болі на власну піар-кампанію
Негода на півдні Росії: град, зливи та прорив дамби знищують врожай














