Росіяни збили власний літак над Кримом під час атаки українських дронів
У ніч на 17 жовтня в тимчасово окупованому Криму ППО країни-агресора Росії збила власний військовий літак під час спроби відбити атаку українських безпілотників. Про це заявив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі "Апостроф TV".
"Сьогодні там запалало вже в іншому місці. Так відбивали атаки українців, що в результаті змогли збити власний літак сьогодні над Кримом. Ну, тобто боротьба триває, скажімо так, але результат на табло, і він доволі сумнівний зараз у Криму для росіян", – зазначив Плетенчук.
У Криму зараз збирають усю інформацію про інцидент.
"Чекаємо ниття файтербомбера", - написав блогер Лачен, і коментар з пропагандистського телеграм-каналу не змусив довго чекати.
Як стверджують аналітики, автором телеграм-каналу є капітан ЗС РФ Ілья Туманов, який щонайменше до 2020 року був помічником штурмана винищувача-бомбардувальника Су-34.

За його словами, після нічних ударів по тимчасово окупованому півострову спалахнула пожежа на ще одній російській нафтобазі, і тому палива у Криму стане ще менше.
Telegram-канал Supernova+ зазначає, що йдеться про Су-30СМ і його екіпаж нібито катапультувався.
Дивіться також: Крим не спить: потужні вибухи, блекаут, мінус нафтовий термінал і електропідстанції (відео)


Путін відвідав спірні острови: Японія посилює тиск щодо територіального конфлікту
Олександр Шльончик: Майстер, що оживляв дерева та творив музику, рятуючи шевченків торбан
Росія формує батальйони з українських полонених: воєнний злочин чи пропаганда?
Троянський кінь: Від міфу до реальності та його сучасні інтерпретації
Українські дрони паралізували російський експорт зерна: аналіз наслідків
Аналітика: Росія б'є по книжках, готує соціальний вибух та погрожує Туреччині. Лукашенко – манкурт, а Європа створює «легіони»
Україна готується до зими: Чи вистачить газу та хто очолить "Нафтогаз"?
Володимирський собор: шедеври Васнецова та формування унікального художнього ансамблю















