На Іран знову накладено жорсткі санкції. Переговори щодо ядерної програми наразі у глухому куті. Запаси високозбагаченого урану або поховані під завалами, як стверджує Тегеран, або вивезені в безпечне місце, як вважають офіційні особи Ізраїлю. Іран, схоже, продовжує роботу над новим об’єктом зі збагачення урану, заявили чиновники та аналітики.
«У результаті створюється небезпечна патова ситуація: немає переговорів, немає визначеності щодо іранських ядерних арсеналів, немає незалежного нагляду. Багато хто в країнах Перської затоки вважає, що це робить нову атаку Ізраїлю на Іран практично неминучою, враховуючи давню думку ізраїльських офіційних осіб про те, що ядерна програма Ірану становить екзистенційну загрозу», — пише NYT.
За словами Алі Ваеза, директора іранського проєкту Міжнародної кризової групи, іранська влада повідомила йому, що цього разу відреагують на атаку Ізраїлю набагато жорсткіше, запустивши 2000 ракет одночасно. Іранські джерела кажуть, що «ракетні заводи Ірану працюють цілодобово».
Як повідомляв FaceNews.ua, Іран прискорив будівництво нового підземного ядерного об'єкта
Читайте також: "Треба перерізати горло Нетаньяху:" що кажуть світові політики про удари США по Ірану (відео)