Під кордоном Білорусі й Польщі виявили тунель, яким в Європу потрапляли іноземці зі Сходу (відео)
11 грудня під польсько-білоруським кордоном виявили тунель заввишки 1,5 м, яким у Польщу проникали десятки іноземців. Про це 12 грудня поінформувала прикордонна служба Польщі.
Прикордонники зазначили, що хід, який мігранти використовували для незаконного перетину кордону, розташований поблизу польського села Нарівка неподалік міста Білосток.
"Понад 130 іноземців затримано, пошуки інших тривають. [...] Вхід, прихований у лісі, був розташований приблизно за 50 м з білоруського боку кордону, а вихід – приблизно за 10 м від загородження з польського боку", – ідеться в повідомленні.
Електроніка прикордонної служби Польщі допомогла встановити, що "за короткий проміжок часу через тунель до Польщі проникло понад 180 іноземців". Пошуки решти порушників тривають.
"Серед затриманих іноземців були переважно громадяни Афганістану й Пакистану, також затримали громадян Індії, Непалу й Бангладеш", – зазначено в релізі.
Також повідомляють про затримання прикордонниками двох водіїв, які приїхали по мігрантів – 69-річного поляка й 49-річного громадянина Литви. Припускають, що вони перевозили іноземців до Західної Європи.
Прикордонна служба Польщі наголошує, що протягом 2025 року це вже четвертий тунель, який виявили під кордоном із Білоруссю.
Польське відомство оприлюднило відео із тунелем.
Читайте також: Для ухилянтів з України: на польсько-білоруському кордоні виявили тунель, яким тікають від мобілізації (фото)

В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ









