Зеленський анонсував нові перемовини з представниками США: говоритимуть про території
Президент України Володимир Зеленський повідомив про нову сесію перемовин з представниками президента США Дональда Трампа, на якій, зокрема, обговорять територіальні питання. Про це Зеленський повідомив у Telegram.
Президент написав, що розраховує на обговорення з американськими представниками "найскладніших питань" з рамки щодо закінчення війни, а саме – питання щодо Запорізької атомної станції і територій.
Читайте також: Із заяви "коаліції рішучих" зникла згадка про зобов’язання США у разі повторного нападу РФ
За словами Зеленського, на зустрічах Україну представлятимуть секретар РНБО Рустем Умєров, начальник Генштабу ЗСУ генерал Андрій Гнатов, очільник Офісу президента Кирило Буданов, його заступник Сергій Кислиця й радник ОП Олександр Бевз.
Українська команда обговорить можливі формати зустрічей на лідерському рівні між Україною, іншими державами Європи та Сполученими Штатами, повідомив президент. Зеленський заявив, що Україна готова до обговорення складних питань щодо завершення війни.
"Україна не ховається від найскладніших питань і ніколи не буде перепоною для миру. Мир має бути достойним. І це залежить від партнерів – чи забезпечать вони реальну готовність Росії закінчити війну", – написав Зеленський.
Як відомо, Франція і Британія домовилися про майбутнє введення військ в Україну


Бронювання через СБУ та координація з Банковою: хто стоїть за найбільшими Telegram-каналами України
Як «читати» космос: Енергія орбіт та класичні елементи Keplerian
Як працює космос: Основи орбітальної механіки для початківців
Хто покривав Галущенка та чому гальмує оборонка: розслідування ЦПК
Де купити MC4-конектори для сонячних панелей: огляд ринку, поради щодо вибору та перевірені посилання
Острови скарбів друзів Зеленського: як працює глобальна система офшорів
«Бізнес на крові»: Z-пропагандисти визнали масові вбивства та вимагання в армії РФ
Справа на 10 мільярдів: чому екссоратник президента Шефір міг терміново залишити Україну











