У Дніпропетровській області без електрики залишаються близько 800 тисяч споживачів – Міненерго

08.01.2026 в 12:31 | Костянтин Голубцов, джерело: «Facenews»

Станом на ранок 12 червня близько 800 тисяч споживачів у Дніпропетровській області залишаються без електропостачання. Про це повідомило Міністерство енергетики України.

У Міненерго наголошують, що ремонтні роботи продовжуються, але відновлення можливе лише після завершення ліквідації наслідків ворожих обстрілів і погодження із військовими нацбезпеки.

«На Дніпропетровщині залишаються без електрики близько 800 тисяч споживачів. Ремонтні роботи тривають, зокрема на підстанціях, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів», – повідомили у Міненерго.
«Об’єкти соціальної та критичної інфраструктури в області заживлені частково», – зазначили у міністерстві.

Деталі ситуації та хід відновлення

За даними міністерства, значна частина електромереж Дніпропетровської області залишається пошкодженою після масованих атак Росії, що відбулись упродовж нещодавніх днів. Через це енергопостачання до багатьох населених пунктів області, а також до будинків і підприємств, ще не відновлене.

Подальші кроки та застереження

У Міненерго наголосили, що відновлення живлення для більшості побутових споживачів стане можливим лише після того, як будуть проведені всі необхідні роботи та зняті обмеження безпеки.

У відомстві закликали жителів регіону зберігати спокій і дотримуватись рекомендацій з енергозбереження у разі часткового відновлення електропостачання.

Що передувало

Минулого тижня Дніпропетровську область неодноразово піддавали масованим ракетним ударам з боку російських військ. Як повідомляли в ОВА та ДСНС, ці атаки призвели до значних руйнувань об'єктів енергетичної інфраструктури.

Загалом по всій Україні унаслідок дій Росії ключові об'єкти енергетики зазнали пошкоджень, що спричинило відключення у багатьох регіонах. Енергетики у посиленому режимі працюють над відновленням подачі електрики.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Іноземні інвестиції тікають з Аргентини попри «економічне диво» Мілея — що відлякує бізнес
Що кожен ФОП на єдиному податку має зробити в січні 2026 року: звіти, податки, суми та перевірки
Соціаліст проти мільярдерів: як перемога Зарана Мамдамі змінює Нью-Йорк
Справжня причина арешту Ніколаса Мадуро: справа не лише в нафті й наркотиках — аналітика Галасюка
Діти вчать російську та співають гімн РФ: як у Києві працює підпільна школа при монастирі
YouTube проти Голлівуду: блогери перетворюються на нових медіамагнатів
«Обман століття»: Ходорковський заявив, що путінські «вундервафлі» існують переважно на папері
Неочікувані зміни у мобілізації з січня: що означає онлайн-військовий облік і чому він викликав хвилю обурення
Все видео

Лента новостей

Масований обстріл Києва 9 січня: короткий дайджест
🕑 4 години 19 хвилин тому
За двох нардепів у справі про хабарі за голосування в Раді внесли майже 37 млн грн застави
🕑 4 години 43 хвилини тому
10 січня по всій Україні діятимуть графіки вимкнення світла — «Укренерго»
🕑 4 години 50 хвилин тому
Росія продовжує імпорт авіаційних шин Michelin попри санкції — через посередників
🕑 4 години 55 хвилин тому
АРМА продало пов’язаним із Льовочкіним компаніям 460 гектарів землі в Карпатах за смішну ціну
🕑 5 годин 1 хвилину тому
Віталій Кличко: у Києві є загиблі, серед них медик, який надавав допомогу пораненим
🕑 21 годину 35 хвилин тому
У Броварському районі після ворожої атаки з підвалу будинку врятували трьох дорослих і п’ятирічну дитину
🕑 21 годину 48 хвилин тому
Росія атакувала морський порт в Одеській області: пошкоджено резервуар для олії
🕑 вчора
У Венесуелі було вбито охорону Мадуро і розвідників з Куби, в операції взяло участь понад 150 літаків США
🕑 вчора
У Кривому Розі зросла кількість поранених після ракетного удару
🕑 вчора
Віталій Портников: Трамп може «обміняти» Гренландію на Україну — ризикована угода для Європи і НАТО
🕑 вчора
Убивство чи гостра параноя? У Франції з 7 поверху впав і розбився опозиційний журналіст з РФ
🕑 вчора
Удар РФ по кафе у Херсоні: загиблих вже троє, десятки бєприпасів стирчать посеред вулиць міста (відео)
🕑 вчора
93% українських компаній вже використовують ШІ – дослідження
🕑 вчора
Протести в Ірані стають агресивнішими, українцям рекомендують пошвидше виїжджати (відео)
🕑 вчора
Все новости