ДТЕК пояснив причини точкових аварій у Києві та звернувся до містян
У Києві 10 червня спостерігаються «точкові аварії» в енергосистемі, про що повідомили в компанії ДТЕК Київські електромережі. Головною причиною названо одночасне увімкнення великої кількості потужних електроприладів після відновлення електропостачання в окремих районах міста.
Енергетики закликали киян відповідально ставитися до використання електроенергії у періоди нестабільної подачі живлення.
Читайте також: Очільник обласної прокуратури оформив інвалідність, відсудив пенсію у 156 тис. грн і виїхав до Швеції
«Сьогодні на деяких вулицях столиці, здебільшого в приватних будинках, фіксуються точкові аварії, викликані одночасним включенням більшості потужних приладів після відновлення живлення», – повідомили у пресслужбі ДТЕК Київські електромережі.
«Переходимо до ліквідації цих аварій та просимо містян при появі електроенергії вмикати потужні електроприлади по черзі, щоб уникнути перевантажень», – заявили в компанії.
Причини аварій та дії енергетиків
У компанії пояснили, що через обмеження енергопостачання споживачі часто вмикають усі прилади одразу після появи електроенергії. Це спричиняє перевантаження мережі й стає причиною локальних аварій на підстанціях чи у розподільчих пунктів.
- Аварії виникають переважно у приватних секторах столиці.
- Енергетики оперативно працюють над ліквідацією таких точкових аварій.
- Жителям рекомендують обмежити одночасне використання потужних приладів – електрочайників, мікрохвильових печей, пральних машин тощо.
Рекомендації ДТЕК киянам
ДТЕК наголошує на необхідності поетапного включення споживачами побутової техніки після завершення відключень світла. Це дозволить знизити навантаження на локальні мережі і уникнути повторних аварій.
- Вмикати електроприлади поступово, а не одночасно з усіма сусідами.
- Уникати підключення особливо потужної техніки одразу після повернення живлення.
- Стежити за оголошеннями та оперативною інформацією від енергетиків.
Довідка
У Києві та інших регіонах України тривають екстрені відключення електроенергії через дефіцит у енергосистемі, викликаний масованими російськими обстрілами української енергетичної інфраструктури. Через це енергетики просять споживачів максимально відповідально ставитися до використання електроенергії та не вмикати всі потужні прилади одразу після відновлення живлення.
Читайте також: Масований обстріл Києва 9 січня: короткий дайджест


15% прогресу та "скандал з Генпрокурором": Чи зірве Україна шлях до ЄС?
Крах польської підтримки: Як Україна з «жертви» стала «конкурентом» і чому Польщу охопила українофобія
Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю












