Уся енергосистема України зараз тримається на трьох АЕС: що буде, якщо їх одночасно розгатять
Нині робота української енергосистеми тримається майже повністю на трьох АЕС - Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій. Про це в етері КИЇВ24 розповіла нардеп Вікторія Войціцька, яка є секретарем Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.
"Якщо одночасно будуть виведені всі три АЕС з нашої енергомережі, якщо будуть влучання, я в це, правда, не вірю, тому що це малоймовірно. От тоді десь можуть бути певні проблеми", - сказала вона.
Разом з тим вона зауважила, що за підтримки західних партнерів Україна сформувала стратегічний запас обладнання. Тож навіть якщо росіяни зможуть відключити від єдиної енергосистеми одну чи дві АЕС, повернути їх до роботи можна буде значно швидше, аніж якби це сталося в попередні роки, додала нардеп.
Нагадаємо, Тотально без світла і тепла: РФ дуже скоро готує удар по енергоблоком АЕС та підстанціям
Читайте також: У Києві в ботсаду Гришка через блекаути та "паперову війну" гинуть тропічні рослини (фото)


Wildberries перепродує згорілий товар продавців на AliExpress: схема маніпуляцій та втрати
Від журналістського досвіду до об'єктивності: як розуміти тих, хто викликає роздратування
Близькосхідний "НАТО": чи загрожує новий союз безпеці Ізраїлю?
Google Gemini Spark: AI-агент для автоматизації завдань в Україні
Туреччина блокує Чорноморський шлях: Анкара тисне на Київ та Москву через судноплавство
Росія зіштовхується з проблемами: депопуляція, бойові дії та занепад інфраструктури
Новий стандарт госпіталізації: українських лікарів поставили під жорсткий контроль
Північнокорейські ракети KN-23/24: Росія розгортає новий ракетний елемент на своїй території














