"На "Рошені" збирали дрони": російські воєнкори пояснили, навіщо вдарили по фабриці у Києві (відео)
У Києві внаслідок ракетно-дронової атаки РФ зазнала пошкоджень кондитерська фабрика "Рошен", що на проспекті Науки. Загинула людина, ще двоє поранено.
Читайте також: Балістичні "Іскандери", гіперзвуковий "Циркон", крилаті ракети: Київ знову без опалення і в чорному диму (відео)
Дах будинку повністю пошкоджений, від прямого влучання шахеда зруйновано виробничі приміщення.
Російські пропагандисти заявили, що шоколадна фабрика - законна ціль, тому що є військовим об’єктом. Ба більше, вони погрожують новим ударом по "Рошену".
"На шоколадному заводі "Рошен" збирали БПЛА-камікадзе", - пишуть російські воєнкори, чия фантазія вийшла на новий рівень абсурду.

У поліції Києва зазначили, що пошкоджено виробниче приміщення кондитерського підприємства, загинула 48-річна жінка.
За словами нардепа від "Євросолідарності" Олексія Гончаренка, пошкоджені як виробничі, так і офісні приміщення Roshen. Також пошкоджень зазнала прилегла площа з ковзанкою й фонтан, додав він.
Читайте також: Абсолютний блекаут у Чернігові, у кількох містах області та у Славутичі


Останнє попередження Європі. Що трапилось в Давосі?
Блогер заявив про «план інвестицій» на 1,5 трлн для України та попередив про ризики «територіальних поступок»
«Українська правда»: НАБУ і САП активізували справи проти топпосадовців — у фокусі енергетика та кордон
«Енергоатом» зазнав майже 2 млрд грн втрат через аукціони електроенергії — Железняк заявив про можливу інсайдерську схему
General Motors припиняє імпорт Buick Envision з Китаю: наступне покоління кросовера вироблятимуть у Канзасі
Напад у київській школі: версія слідства, мовчання МВС і питання до системи безпеки
Ходорковський звернувся до прихильників Путіна із закликом не мовчати про війну проти України
У відео «Ніколова» заявили про підозру НАБУ Ростиславу Шурмі та «заробіток» на сонячній генерації на окупованій території










