В Абу-Дабі (ОАЕ) розпочалися переговори делегацій України, США й Росії, повідомив 4 лютого в Telegram секретар РНБО, член української переговорної групи Рустем Умєров.
За його словами, після зустрічі в такому форматі запланована робота в окремих групах за напрямами. Далі – "повторна спільна синхронізація позицій".
Читайте також: Зеленський звинуватив європейських партнерів у затримках із ППО, які призвели до ударів по енергосистемі України — FT
"Працюємо в межах чітких директив президента Володимира Зеленського для досягнення достойного і тривалого миру. Про перебіг кожного етапу перемовин інформуємо главу держави", – додав Умєров.
Нагадаємо, 3 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що роботу української команди в ОАЕ скорегують через масовану атаку РФ на енергооб'єкти України в ніч на 3 лютого. Як пише російське інформагентство "РИА Новости", переговори делегацій в Абу-Дабі проведуть у закритому режимі.
Нагадаємо, Естонія затримала контейнеровоз Baltic Spirit за підозрою у контрабанді