Після трьох терактів в Україні у Москві підірвали поліцейських, схоже на слід ФСБ: подробиці та відео

24.02.2026 в 14:52 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Унаслідок вибуху сьогодні вночі поліцейського автомобіля на північному сході Москви загинуло двоє людей, повідомляють росЗМІ. Один з них - нібито сам підривник.

Поблизу Савеловського вокзалу вибухнув автомобіль дорожньо-патрульної служби (ДПС). За даними Telegram-каналу Mash, патруль стояв біля дороги, приблизно о 00.05 місцеві жителі почули вибух. На місці помітили чоловіка, який знімав момент вибуху, а потім утік.

Читайте також: Матір жінки, яка організувала вибух у Львові, розповіла про їх останню розмову, і навіщо були потрібні гроші

Імовірна причина вибуху – саморобний вибуховий пристрій. Як розповідають місцеві жителі, від підриву здригнулися прилеглі будинки.

Підірвав поліцейських і підірвався сам?

Унаслідок вибуху машини ДПС загинув 34-річний старший лейтенант поліції, до лікарні з осколковими пораненнями та опіками потрапили двоє його колег.

У Слідчому комітеті РФ заявили, що також на місці вибуху загинув чоловік, який, за версією російського слідства, заклав вибуховий пристрій. У Слідкомі стверджують, що він "виявився смертником". Його особу встановлюють.

За попередніми даними, чоловік, який влаштував вибух, приїхав з Петербурга — можливо, на таксі. Його тіло відкинуло до трансформаторної будки поряд із місцем події.

Розбіжності про підривника між версіями Слідкому РФ та очевидців

Є розбіжності у свідченнях. Зокрема, пропагандистські «112» і Mash із посиланням на очевидців пишуть, що нападник міг вижити і втекти з місця злочину. За даними каналів, він фільмував вибух на камеру.

Версія Слідкому - чоловік "виявився смертником".

Це наштовхує на думку, що російська влада могла віддати наказ організувати теракт подібного характеру: пов’язаний із поліцією за аналогією терактів попередніх днів в Україні (Львові, Миколаєві та Дніпрі).

За традицією, Слідком РФ потім знайде у цій справі "український слід". Адже ФСБ-шники нічого нового вже придумати не можуть.

Порушено кримінальні справи за статтями про замах на життя працівника правоохоронних органів і незаконний обіг вибухових пристроїв.

Загиблий старший лейтенант ДПС – Денис Братущенко. Він служив у московській поліції з березня 2019 року. У нього залишились дружина та двоє дітей.

У соцмережах публікують кадри з місця події.

Як раніше писав FaceNews.ua, "Поліція – то не шкода": журналіст назвав чітку послідовність, чому стався теракт у Львові
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Путін відвідав спірні острови: Японія посилює тиск щодо територіального конфлікту
Олександр Шльончик: Майстер, що оживляв дерева та творив музику, рятуючи шевченків торбан
Росія формує батальйони з українських полонених: воєнний злочин чи пропаганда?
Троянський кінь: Від міфу до реальності та його сучасні інтерпретації
Українські дрони паралізували російський експорт зерна: аналіз наслідків
Аналітика: Росія б'є по книжках, готує соціальний вибух та погрожує Туреччині. Лукашенко – манкурт, а Європа створює «легіони»
Україна готується до зими: Чи вистачить газу та хто очолить "Нафтогаз"?
Володимирський собор: шедеври Васнецова та формування унікального художнього ансамблю
Все видео

Лента новостей

Британські дрони вперше атакували цілі в Росії, завдавши збитків на 40,9 млрд євро
🕑 2 години 29 хвилин тому
Ultra Maritime випробувала нову гідроакустичну систему Sea Spear для ВМС США
🕑 3 години 33 хвилини тому
Українські Сили оборони вразили оборонні підприємства РФ, зокрема «Комбінат Каменський»
🕑 4 години 22 хвилини тому
Лише двоє студентів обрали професію вчителя фізики в Києві: криза кадрів загрожує освіті
🕑 4 години 31 хвилину тому
Києво-Печерська лавра відзначає 975-річчя: понад тисячолітня історія духовності та культури
🕑 4 години 32 хвилини тому
США вимагатимуть від країн чіткішого вибору сторони у технологічному суперництві з Китаєм
🕑 4 години 33 хвилини тому
Індійський бензин застряг у Росії: висока ціна та логістика блокують поставки
🕑 4 години 34 хвилини тому
Загальні бойові втрати російських військ перевищили 1,46 мільйона осіб
🕑 4 години 35 хвилин тому
Українці втрачають гроші через небажання говорити про зарплату на співбесідах
🕑 5 годин 7 хвилин тому
Росія звинуватила українку в підриві офіцера в окупованому Криму
🕑 16 годин 18 хвилин тому
Український інженер створив для США перехоплювач дронів SPART
🕑 17 годин 19 хвилин тому
Нічна атака на Київ: збито 88 цілей, пошкоджено книжковий ринок на Почайній, є постраждалі
🕑 17 годин 21 хвилину тому
Polymarket на межі заборони: як ставки на майбутнє руйнують бізнес-модель
🕑 17 годин 27 хвилин тому
Легалізація в ЄС: Поза межами тимчасового захисту – які є варіанти для українців
🕑 17 годин 28 хвилин тому
Російські військові скаржаться на проблеми з конвоями під ударами ЗСУ
🕑 19 годин 9 хвилин тому
Все новости