МАГАТЕ підтвердило нові пошкодження на підземному заводі зі збагачення палива в Ірані
Міжнародне агентство з атомної енергії виявило руйнування будівель, що ведуть до іранського підземного заводу в Натанзі. Пошкодження зафіксували на свіжих супутникових знімках, проте радіаційної загрози наразі немає. Про це повідомляє МАГАТЕ у Х.
За даними організації, аналіз актуальних фотографій з космосу дозволяє говорити про нещодавні влучання у вхідні об’єкти комплексу. Зокрема, експерти зазначають, що "нещодавно було завдано шкоди вхідним будівлям іранського підземного заводу збагачення урану (FEP) в Натанзі".
Читайте також: Зламані камери та мобільні мережі: Ізраїль роками стежив за Хаменеї та готував його ліквідацію
Водночас технічні фахівці запевнили, що ситуація залишається стабільною з точки зору безпеки для довкілля:
"Радіаційних наслідків не очікується".

Також у звіті зауважили, що об’єкт вже мав суттєві пошкодження після подій минулого літа. Проте під час останнього огляду знімків "додаткового впливу на сам завод FEP, який був серйозно пошкоджений під час конфлікту в червні, виявлено не було".
Як раніше писав FaceNews.ua, Офіційно: Хаменеї ліквідовано, разом з ним вбиті його дочка, онук, невістка та зять, є фото з-під уламків


Понад 200 тисяч українців у СЗЧ: нова реформа повернення та демобілізації
Трамп: Іранська угода – це мир, а не війна, Ормузська протока буде відкритою
«Я фартовий»: як піхота проходить найнебезпечніші кілометри на передовій
Європа прагне виробляти ракети в Україні, Трамп обіцяє нові санкції проти РФ, а Путін виїхав з Москви
Авіакатастрофа Су-24М на Хмельниччині: Загибель досвідчених пілотів та тривале розслідування
Російський фрегат відкрив вогонь біля Британії: порушення міжнародного права чи помста за арешт танкера?
Саміт G7: Чи вдалося переконати Трампа та отримати обіцянки для України?
Revolut потрапив під удар регуляторів ЄС через метафору «самокерованих ракет»















