Росія припиняє мирні переговори з Україною, - Ушаков

08.05.2026 в 12:08 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Помічник російського диктатора Владіміра Путіна Юрій Ушаков заявив, що немає сенсу проводити черговий раунд тристоронніх переговорів між Україною, Росією та США, доки Київ не виведе свої війська з Донбасу. Його слова цитують росЗМІ.

"Усі розуміють, у тому числі, я б сказав, і українські переговірники, що зараз Києву потрібно зробити лише один серйозний крок, після чого, по-перше, припиняться військові дії, а, по-друге, відкриються перспективи для серйозного обговорення перспектив подальшого довгострокового врегулювання", - сказав Ушаков журналістам.

Помічник Путіна заявив, що переконувати один одного – це здебільшого марна трата часу.

Дивіться також: "Вітання Кадирову": Грозний сколихнули вибухи, добрі дрони гатять по військових об’єктах Чечні (відео)
"Тому що зараз очікується цей крок від Києва, зокрема від Зеленського", - додав Ушаков.

Росія припиняє мирні переговори з Україною

Голова Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко у своєму Telegram-каналі зазначив, що Ушаков офіційно озвучив те, що Росія не планує завершувати війну, оскільки Україна відмовляється покинути свою територію.

"Що й потрібно було довести - ніякий мир їм не був потрібен, лише спроба отримати плацдарм для подальшого наступу без бою. Україна чітко заявляла, що не піде зі своєї території. Режим Путіна, схоже, взагалі не уявляє себе без війни", - підкреслив він.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що виведення Сил оборони з Донбасу, на чому продовжує наполягати Москва, стане для України стратегічною поразкою.

Зеленський підкреслив, що в разі виходу з Донбасу Україна стане слабшою, оскільки в регіоні побудовані фортифікаційні споруди. Він зазначив, що Сили оборони зберігають присутність не тільки в Донецькій області, а й у частині Луганської області.

Читайте також: "Жахливий кислий сморід після прильотів": у Ростові горить центр управління польотами, мінус літаки на півдні РФ (відео)
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Все видео

Лента новостей

Ізраїль збудував таємну військову базу в іракській пустелі
🕑 10 годин 58 хвилин тому
Від колонії до війська: скільки жінок-ув’язнених мобілізувалися до лав ЗСУ
🕑 12 годин 58 хвилин тому
У Туреччині презентували український комплекс для евакуації поранених під вогнем (фото)
🕑 14 годин 28 хвилин тому
Путін намагається зірвати рекордний обмін полоненими, - джерела
🕑 15 годин 58 хвилин тому
В Іспанії оголошено карантин через хантавірус
🕑 17 годин 28 хвилин тому
У ВООЗ запевнили мешканців Канарських островів, що хантавірус - це не черговий COVID
🕑 18 годин 58 хвилин тому
Приставив до шиї ніж: у Львові чоловік побачив військових ТЦК і взяв в заручниці 13-річну дівчинку (фото)
🕑 20 годин 28 хвилин тому
Людина, яка не відвела погляд: 10 травня — день народження Мацієвського, вбитого за слова "Слава Україні!" (відео)
🕑 21 годину 58 хвилин тому
У Харкові під час перемир'я дрон влучив у 9-поверхівку (фото, відео)
🕑 23 години 28 хвилин тому
Біля Чорнобиля поширилася масштабна пожежа, найскладніша ситуація на березі Прип’яті
🕑 вчора
Парадом у Москві керував авдіївський м’ясник Мордвічев, який знищував Маріуполь (фото)
🕑 вчора
Вдруге за два дні: у Каспійську пролунали вітальні салюти в районі порту, є ураження (відео)
🕑 вчора
РФ з дронів скидає листівки воїнам ЗСУ і закликає здатись у пам’ять про дідів, ми їх запросили до Кобзона (відео)
🕑 вчора
По Червоній площі промарширували вбивці та мародери, військові КНДР, а в Читі - жінки окупантів "СВО" (відео)
🕑 вчора
На Чернігівщині дрон вбив батька та сина (фото)
🕑 вчора
Все новости