xcounter
Calendar Icon

"Допомога вже в дорозі": фон дер Ляєн пообіцяла посилити українську ППО після стирання Києва з лиця землі

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн засудила сьогоднішню масовану атаку Росії по Україні і заявила про надання допомоги для посилення української протиповітряної оборони. Про це йдеться в соцмережі Х.

Президентка ЄК заявила, що масштабна атака Росії на Україну минулої ночі «свідчить про жорстокість Кремля та його зневагу як до людського життя, так і до мирних переговорів».

Читайте також: У Києві ракети мали долетіти до самого центру стародавньої Русі: стало відомо, куди влучили і що згоріло (відео)

Вона наголосила, що терор проти мирних жителів — це не сила, а відчай.

«Ми рішуче підтримуємо Україну, допомога вже в дорозі, щоб посилити її системи протиповітряної оборони», - написала Фон дер Ляєн.
Нагадаємо, Росіяни вгатили по Південноукраїнській АЕС, загорілась підстанція
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини