Іран ударив по Міжнародному аеропорту Кувейту, є жертви

03.06.2026 в 19:43 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

3 червня Іран атакував Міжнародний аеропорт Кувейту, серед постраждалих – працівники летовища й пасажири. Про це написало Reuters.

Агентство проаналізувало відео з місця події, поширені в мережі, і заявило, що іранський дрон пошкодив конструкцію даху, колони й інтер'єр терміналу аеропорту.

Збройні сили Кувейту повідомили, що відстежили й перехопили 13 ворожих балістичних ракет і 17 безпілотників у повітряному просторі країни. Їхні уламки впали на кілька житлових районів. Обстріл завдав значних матеріальних збитків.

Міністерство охорони здоров'я поінформувало про щонайменше 63 постраждалих, серед яких працівники аеропорту й пасажири. За даними міністерства закордонних справ Кувейту, внаслідок удару загинула одна людина.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Як зберегти бюджет в умовах інфляції: дієві поради фінансового аналітика
Привид хаосу та неминучий розпад РФ: Ліга вільних націй готує програму незалежності регіонів від Москви
Сльози мародерів та обвал ринку нерухомості: як війна добиває економіку РФ і Криму
Третій удар «Орешником» по Україні: плацебо Кремля та підготовка ЗСУ до перелому у війні
Логістичний ад для окупантів: Україна перейшла до масштабного знищення нафтової інфраструктури РФ від Криму до Москви
На перетині галузей: чому Defense Tech в Україні перетворюється на глобальну індустрію подвійних технологій
Тріщини у моноліті: у РФ зафіксували рекордний сплеск недовольства, а регіони відкрито зловтішаються з обстрілів Москви
Зміна світового порядку: як Сі Цзіньпін переграв Трампа на саміті в Пекіні
Все видео

Лента новостей

"Вас залишать страждати у багнюці, поки ви не вмрете": у Києві Рютте звернувся до молодих росіян
🕑 1 годину 6 хвилин тому
Орбан особисто наказав затримати інкасаторів "Ощадбанку" в Угорщині
🕑 1 годину 9 хвилин тому
Іран ударив по Міжнародному аеропорту Кувейту, є жертви
🕑 1 годину 13 хвилин тому
У Кронштадті сили безпілотних систем уразили російський корвет «Бойкий», — Мадяр
🕑 8 годин 22 хвилини тому
На території РФ уразили Ільський НПЗ: він став 19-м у списку пошкоджених заводів
🕑 11 годин 14 хвилин тому
Гарячий прийом у Санкт-Петербурзі: ПМЕФ-2026 відкрився масштабною пожежею на нафтовому терміналі
🕑 11 годин 20 хвилин тому
Сили безпілотних систем уразили російський «Панцир» у Криму, РЛС у Маріуполі та військову техніку на Донеччині
🕑 11 годин 26 хвилин тому
Реєстр "ухилянтів": у Раді хочуть блокувати водійські права та банківські картки
🕑 вчора
РФ накопичила понад 200 "Цирконів": цими ракетами в останній час наносяться удари по Києву
🕑 вчора
Суддю з Луганщини, обвинуваченого у підбурюванні до хабаря, відсторонили ще на два місяці
🕑 вчора
Остаточний розгром Коломойського в Лондоні: як ПриватБанк повернув право на 3 мільярди доларів
🕑 вчора
У Києві можуть заборонити намети в метро при тривогах: сьогодні ніде було розміститись навіть стоячи (фото)
🕑 вчора
"Треба заблокувати вступ України до ЄС, припинити оплачувати Starlink для ЗСУ", — віцеспікер Сейму Польщі (відео)
🕑 вчора
Люди в паніці вибігали на вулицю: Італію сколихнув потужний землетрус (відео)
🕑 вчора
Росіяни з ночі безперервно атакують Харків, б’ють по критичній інфраструктурі: подробиці та відео
🕑 вчора
Все новости