Військовий з позивним «Барс» про повернення до лав ЗСУ та виклики морської піхоти

14.06.2026 в 08:04 | Игорь Блохин, джерело: «Facenews»

Військовослужбовець Збройних Сил України, відомий під позивним «Барс», успішно повернувся на службу, попри попередню непридатність за станом здоров'я. Він пройшов строкову службу та брав участь у бойових діях у 2015 році, після чого був визнаний непридатним. Проте, прагнення захищати країну спонукало його пройти лікування та повторно звернутися до військкомату, що зрештою призвело до його служби у морській піхоті.

«Барс» зізнається, що війна значно змінилася з часів його строкової служби. Він відзначає, що все є новим, і йому доводиться опановувати все по-новому, ніби він опинився на війні вперше. Адаптація до режиму, ранніх підйомів та фізичних навантажень, за його словами, була складним, але єдиним викликом, окрім запам'ятовування великої кількості нових побратимів.

Читайте також: Україна вдарила по заводу "Кримський титан" у Криму, Росія заявляє про відсутність перевищення норм

Заклик до майбутніх військовослужбовців

32-річний військовослужбовець наголошує на важливості підготовки до військової служби, особливо для тих, хто планує приєднатися до лав морської піхоти. Він радить майбутнім захисникам заздалегідь підтягувати своє здоров'я, згадувати про спорт та дотримуватися певного режиму. «Барс» підкреслює, що війна вимагає повної відданості та готовності до випробувань.

Мрії та пріоритети «Барса»

Попри військові обов'язки, «Барс» має особисті мрії. Він прагне відкрити власну справу, проте розуміє, що російське вторгнення зробило цей час невідповідним для бізнесу. Військовий ставить захист країни вище за власні потреби. Крім того, він планує одружитися, заручившись підтримкою коханої людини, яка чекає на нього.

Стандарти морської піхоти

Джерело: Facebook

Матеріал підкреслює ключові стандарти морської піхоти: сила, майстерність та незламність. Ці принципи є основою підготовки та служби військовослужбовців у цьому елітному підрозділі Військово-Морських Сил ЗС України, зокрема, у 241-му навчальному центрі.

Читайте також: «Зона смерті» на Донбасі: Київ Незалежний показує, як виглядає «фортеця» під натиском дронів
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

ФСБ захоплює владу: як силовики перебирають контроль у Кремлі
«Тайра» про виживання під завалами: як захистити дихальні шляхи та уникнути смертельних помилок
Зимова війна: Як фінський характер та тактика «моті» зламали радянський наступ
Тиранозавр Рекс полював майже від народження: 4 наукових відкриття останнього місяця
Боротьба за український прапор і мову: як ухвалювали Конституцію України
«Я була впевнена, що з ним нічого не станеться»: трагічне прощання з засновником «Плацдарму» Олексієм Юковим у Києві
Ветеран Олексій Притула: про мову, Одесу, ТЦК та війну за свободу, а не за Зеленського
Зима 2026-2027: Три сценарії енергетичної кризи та готовність України
Все видео

Лента новостей

Індекс Біг Мака: Як бургер виявив глобальну фінансову лихоманку
🕑 1 годину 24 хвилини тому
Алгоритми замість людей: як ШІ керує дискусіями у соцмережах
🕑 2 години 36 хвилин тому
Україна на порозі отримання власної балістики: чи змінить це хід війни?
🕑 3 години 37 хвилин тому
Європейська служба зовнішніх дій: 5 цікавих фактів про дипломатичну інституцію ЄС
🕑 3 години 41 хвилину тому
1-й батальйон "Ахіллес" нагородив бійців за мужність та незламність
🕑 4 години 35 хвилин тому
Чистки в армії Китаю: Си Цзіньпін стикається з кадровою кризою перед ювілеєм НОАК
🕑 5 годин 3 хвилини тому
Американець допоміг львів'янину відновити зір завдяки донорській рогівці
🕑 5 годин 24 хвилини тому
Росія атакувала Харків «Бандероллю»: двоє загиблих, 23 постраждалих, серед них діти
🕑 5 годин 31 хвилину тому
Атака на Одесу: 12 поранених, руйнування архітектурних пам'яток та нова тактика росіян
🕑 5 годин 33 хвилини тому
Palantir: як американські технології змінюють війну в Україні та світі
🕑 5 годин 34 хвилини тому
США сигналізують про готовність до можливого нападу Росії на країни НАТО
🕑 5 годин 36 хвилин тому
Україна втрачає мільярди євро через невиконання обіцянок: Парламент і уряд не поспішають з реформами
🕑 5 годин 38 хвилин тому
Тарифи мобільних операторів: чому зростає вартість зв'язку та куди зникають гігабайти під час війни
🕑 5 годин 45 хвилин тому
Польща виступила проти ксенофобії: тисячі людей в 22 містах виявили солідарність з українцями
🕑 5 годин 46 хвилин тому
Шахраї використовують емоційний тиск: нова схема виманювання грошей від «родичів у біді»
🕑 5 годин 47 хвилин тому
Все новости