Унаслідок атак Росії в п'яти областях України 25 червня виникли проблеми з електропостачанням. Про це повідомила пресслужба "Укренерго". Окупанти завдавали ударів по українських об'єктах у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях.
В "Укренерго" зазначили, що скрізь, де дає змогу безпекова ситуація, виконують аварійно-відновлювальні роботи.
Пізніше "Укренерго" сповістила про застосування аварійних вимкнень у Києві. Указано, що світла в частині районів столиці немає внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб'єктів. Аварійні вимкнення застосовують для всіх категорій споживачів.
Читайте також: Київський університет Карпенка-Карого потребує допомоги для відновлення корпусу після обстрілу