xcounter
Calendar Icon

США завдали нових ударів по іранських військових об’єктах

27.06.2026 11:07 (Оновлено 27.06.2026 в 11:07)

США завдали ударів по іранських військових об'єктах після атаки Ірану на торгове судно в Ормузькій протоці. Про це повідомило Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM).

У заяві йдеться, що удари були завдані у відповідь на атаку Ірану на комерційне судно, яке прямувало транзитом через Ормузьку протоку.

Читайте також: "Ми їх ПРИКІНЧИЛИ! Ми дограємо ці 60 днів до кінця": Іран закрив Ормузьку протоку, у Трампа істерика
"Американська авіація вразила іранські місця зберігання ракет і безпілотників, а також прибережні радіолокаційні станції після того, як 25 червня Іран завдав удару по вантажному судну M/V Ever Lovely за допомогою безпілотника-камікадзе (одностороннього ударного БПЛА)", - йдеться в повідомленні.

Військові США також заявили, що "небезпечна поведінка Ірану підірвала свободу судноплавства в умовах, коли обсяги торгівлі через цей життєво важливий міжнародний коридор продовжують зростати".

"Сили CENTCOM продовжують забезпечувати координацію безпечного проходу та підтримку комерційних суден, що прямують транзитом через протоку. Військові США зберігають присутність і пильність, щоб забезпечити дотримання, виконання та дію всіх аспектів угоди з Іраном у повній мірі", - додали у відомстві.
Дивіться також: Напруження на Близькому Сході: Ізраїль оточує підземний комплекс Хезболли, Іран погрожує США
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини