Президенти РФ та Білорусі Владімір Путін і Олександр Лукашенко учора продовжили переговори. Про це повідомила прессекретарка Лукашенка Наталія Ейсмонт.
Спілкування політиків почалося 26 червня на Валдаї у форматі тет-а-тет, інформував наближений до Лукашенка канал "Пул Первого". У планах було обговорення основних питань про порядок денний білорусько-російської співпраці, ситуацію в регіоні й світі.
Після закінчення зустрічі Лукашенко не повернувся до Мінська, а переговори продовжили.
"Навіть у розширеному складі", – додала Ейсмонт.
Читайте також: "Навіть б'ють": що означає загадковий візит Лукашенка до Путіна останнього дня ультиматуму Зеленського