xcounter
Calendar Icon

Спецагенти виявили авто вартістю 2,9 млн грн, куплене поліцейським на Харківщині

14.07.2026 23:31

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) звернулася до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) з позовом про стягнення в дохід держави автомобіля Audi S6 (2020 року випуску) вартістю 2,9 мільйона гривень. Автомобіль, за даними слідства, був придбаний інспектором сектору реагування патрульної поліції Чугуївського управління поліції на Харківщині Артемом Подлозним, проте формально зареєстрований на його діда.

Право власності на Audi S6 було оформлено на діда поліцейського у вересні 2024 року. Однак, як зазначають у САП, саме Артем Подлозний активно шукав авто на спеціалізованих сайтах, домовлявся про його купівлю, проводив технічну діагностику та надалі ним користувався. Фактичне володіння активом підтверджується результатами негласних слідчих дій, записами камер відеоспостереження, а також фактами оплати посадовцем штрафів за порушення правил дорожнього руху, скоєні на цьому автомобілі.

Читайте також: Тесть нардепа Яценка володіє нерухомістю на мільярд гривень, частину отримав у подарунок

Необґрунтовані активи

Аналіз офіційних доходів і витрат родини поліцейського та його близьких родичів показав, що вони не мали достатніх законних коштів для придбання такого преміального автомобіля. Зокрема, фінансовий стан діда-пенсіонера свідчить про повну неможливість здійснити таку покупку за рахунок власних накопичень. Різниця між вартістю автомобіля та законними доходами сім'ї становить понад 2,7 мільйона гривень.

Читайте також: Хто «копає» під Федорова: прозорі тендери проти «придворної механіки»
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини