У Зеленського відреагували на приїзд MAGA-блогерки Лори Лумер: заява ОП
21.07.2026 16:17
В Офісі президента відреагували на приїзд MAGA-блогерки Лори Лумер.
Як відомо, соратниця Трампа, ультраправа активістка та відома американська блогерка Лора Лумер, аудиторія якої перевищує два мільйони людей, приїхала сьогодні до Києва вранці.
Як раніше писав FaceNews.ua, Соратниця Трампа Лумер показала відео з Києва і збирається в Бучу, Сімоньян їй відповіла
Вона планує поїхати в Бучу, після чого спростувати неправдиві твердження, які поширювала раніше. Адже колись Лумер транслювала проросійську пропаганду, навіть публікувала свої матеріали на пропагандистському ресурсі Russia Today. Але усе змінилось.
"Дуже важливо, що Лора Лумер в Україні й бачить на власні очі, що тут відбувається. Немає кращого способу сформувати поінформовану точку зору, ніж особистий досвід, що дає можливість не піддаватися російській пропаганді", - прокоментували приїзд сторонниці Трампа в ОП.
Читайте також: У Трампа — психічний розлад, він несе небезпеку для людей: 36 лікарів США видали відкритий лист із занепокоєнням


Ескалація напруженості: США та Іран обмінюються ударами, на тлі можливого вторгнення Ірану в Кувейт та зростання ядерних амбіцій
Хто стане новим головкомом ЗСУ: інтриги, конфлікти та роль Федорова у відставці
Болгарська "ігоркова" імперія: як пов'язані з Росією бізнесмени отримують ліцензії в Україні
Штучний інтелект: чи може давня мудрість стати компасом у цифрову епоху?
Іран відмовляється від переговорів: що стоїть за напругою на Близькому Сході?
Четвертий день протестів у Києві: вимоги відставки Сирського та повернення Федорова
Інформація як зброя: 5 резонансних операцій, що змінили хід історії
Київське метро: Як з'явилися станції "Політехнічний інститут" та "Шулявська"















