xcounter
Calendar Icon

Благодійний фонд «Крила України Нікополь» запровадив освітній проєкт

25.04.2023 10:44 (Оновлено 25.04.2023 в 10:44)

Благодійний фонд «Крила України Нікополь» запровадив проєкт «Навчання під обстрілами», орієнтований на найменших школярів та працівників навчальних закладів Нікополя.

Задля безпеки учнів та вчителів освітні заклади вимушені перейти на дистанційну форму навчання. Щодня маленькі нікопольці виходять на уроки в онлайн з бомбосховищ та укриттів, що вже робить освітній процес надскладним. Але деяким школярам доводиться ще важче за інших, адже не всі батьки в змозі забезпечити дітей необхідним для навчання обладнанням. На додаток, навіть не всі вчителі мають необхідні для роботи пристрої.

В рамках проекту команда Фонду взяла під опіку 80 учнів Нікопольського ліцею №4. З 80 дітей 50 школярів взагалі не мають змоги виходити на навчання через брак технічного приладдя. Із 30 дітей, що мають гаджети для навчання, 10 учнів виходять на уроки з батьківських смартфонів, тому відвідують онлайн-уроки не регулярно, а лише тоді, коли їхні батьки знаходяться вдома.

Тобто лише 25% від загальної кількості школярів, якими опікується Фонд, мають змогу отримувати повноцінну освіту. У 75% такої можливості немає, і саме їм ми хочемо допомогти.

Також допомога потрібна двом вчителям початкових класів Нікопольського ліцею №4. У педагогів є техніка, за допомогою якої вони ведуть уроки, але вона вже застаріла. Через поважний вік техніки виникають проблеми з установкою нових програм і сумісністю з застарілою операційною системою, знижується швидкість роботи, страждає якість зображення та звуку. За таких умов неможливо виконувати навчальні задачі на належному рівні та забезпечувати якісну подачу матеріалу.

Надання вчителям більш сучасної техніки пришвидшить темпи навчання та зробить його більш ефективним.

Освічена нація – це запорука розвитку держави, її економічної сталості. Чим більше в Україні буде розвинених громадян, тим більше буде процвітати українська економіка. Саме задля того, щоб діти могли отримати якісну освіту, БФ “Крила України” запускає проєкт “Навчання під обстрілами”

Та ця мета може бути досягнута лише разом з усіма небайдужими жителями України.

Якщо ви хочете долучитися до збору та допомогти команді Фонду зібрати необхідну суму, то переходьте за посиланням https://ukrwings.org.ua/project/navchanya-pid-obstrilami/ . На сайті ви знайдете більш детальний опис проєкту та реквізити для благодійних внесків. Не буває маленьких донатів, кожен внесок важливий для майбутнього дітей України.

Благодійний фонд «Крила України Нікополь» запровадив проєкт «Навчання під обстрілами»

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини