Вигідна кредитна картка від ПУМБ для власних та кредитних коштів
Кредитна картка від ПУМБ всеМОЖУ Online створена для тих, хто хоче поєднати зручність щоденних розрахунків із доступом до кредитного ліміту. Відкрити картку можна у застосунку ПУМБ та одразу отримати бонус 200 грн. ПУМБ пропонує кредитну картку онлайн https://www.pumb.ua/credit/p-credit-online з кредитним лімітом, що дає змогу користуватися як власними, так і кредитними коштами.

Які переваги дає кредитна картка ПУМБ
Кредитна картка ПУМБ поєднує одразу кілька важливих переваг для повсякденного використання. Насамперед ідеться про пільговий період до 62 днів на всі типи операцій,, що дає змогу користуватися кредитними коштами на вигідних умовах без переплат. Для багатьох також буде важливо, що поповнення мобільного та оплата комунальних без комісії, а це допомагає зменшити витрати під час регулярних платежів.
За умовами картки передбачено суму кредитного ліміту до 500 тис. грн, тому продукт може бути актуальним як для базових витрат, так і для більших покупок. Після завершення пільгового періоду діє процентна ставка 2,99% на місяць від суми заборгованості, а реальна річна процентна ставка складає до 44,28%. Також ПУМБ пропонує кешбек до 20% на три категорії від банку та додатково від партнерів, що робить розрахунки карткою ще привабливішими. Докладніше про кешбек від ПУМБ https://www.pumb.ua/cashback.
Окрім стандартних розрахунків, картка відкриває доступ до додаткових можливостей, які можуть бути корисними в різних ситуаціях. Зокрема, передбачено 0% комісії за купівлю валюти онлайн за власні та кредитні кошти.
Деталі про картку на офіційному сайті ПУМБ https://www.pumb.ua/credit/can-all-online.

В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ







