Экс-нардепа Николая Мартыненко задержали детективы НАБУ: его комментарий (Видео)
Детективы Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) задержали бывшего народного депутата Николая Мартыненко:
Мартыненка задержали
Затриманий працівниками НАБУ екс-нардеп Микола Мартиненко заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковані за вказівкою директора антикорупційного відомства Артема Ситника.
"Звинувачення проти мене фальсифіковані за вказівкою директора НАБУ Ситника. Ця справа є політичною і не підкріплена жодними доказами", – заявив Мартиненко.
"Я ще в 2015 році добровільно відмовився від депутатського мандату, щоб НАБУ перевірило фейкові звинувачення на мою адресу, які тиражувались за гроші,"– додав екс-нардеп.
Він також наголосив, що нікуди не ховався, натомість перебував в Україні та надав усі свідчення.
"Однак директор НАБУ Ситник вирішив пропіаритись. Він хоче переключити увагу від провалів у роботі НАБУ і своєї політичної заангажованості", – вважає Мартиненко.
Смотрите также Опрос в Верховной Раде: какая миссия в жизни народного депутата (Видео)

Нові деталі «плівок Міндіча»: детектив НАБУ Магамедрасулов розповів про «Мідас», прослуховування та тиск під час обшуків
Пляжний теніс: як молодий вид спорту став світовим трендом і чому Україна серед лідерів
Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося





