В російському Бєлгороді сталися вибухи та пожежі (відео, фото)
В російському Бєлгороді вночі 9 травня сталися вибухи, виникли пожежі. Місцева влада заявила про обстріл з боку України.
Вночі в області кілька разів оголошували повітряну тривогу. Про "ракетну загрозу" також повідомляв губернатор Бєлгородської області РФ.
Очевидці опублікували в соцмережах фото і відео зі стовпами диму, пожежами, пошкодженими будинками і згорілими автомобілями в Бєлгороді.
Місцеві жителі повідомляють про знищені вогнем автомобілі, зокрема, на Харківській горі міста.
Повідомляють про вісьмох постраждалих. Якою саме зброєю було атаковано місто, не повідомляється.
Дивіться також: БМП Bradley "розмазала" ворожу техніку (відео)

Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»








