У Запоріжжі агент ФСБ готував теракти проти ТЦК (відео)
Контррозвідка СБУ запобігла серії терактів ФСБ проти військовослужбовців ТЦК у прифронтовому Запоріжжі.
В результаті спецоперації "на гарячому" затримано російського агента, який готував підриви авто співробітників місцевих ТЦК.
Російського агента затримали, коли він проводив дорозвідку поблизу ТЦК. У нього вилучено мобільний телефон із доказами злочинної діяльності.
Агентом виявився охоронець місцевої енергокомпанії, якого ФСБ дистанційно завербувала у квітні цього року.
В поле зору РФ він потрапив через свою доньку, яка проживає в Москві та співпрацює з російською спецслужбою.
Слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув'язнення.
Дивіться також: В Ужгороді п'яний священик влаштував ДТП і матюкав поліцію (відео)

Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк








