"Він гнався, ми тікали": у Херсоні ворожий дрон атакував дітей, у хлопчика численні поранення від уламків (відео)
18.03.2025 17:08
Росіяни дроном атакували малечу, яка грала на вулиці в Херсоні. Діти намагалися втекти, але FPV ганявся прямо за ними та вибухнув.
Відео, як маленький хлопчик на камеру розповідає про те, як за ним із друзями гнався ворожий дрон, шириться у телеграм-каналах.
"Ми з друзями грали на вулиці, летів дрон. Ми почали всі тікати. Подруга забігла до себе додому, а ми з другом побігли прямо. Але він забіг за паркан, і дрон почав скорочувати (відстань, - Ред.) Я підбіг до калитки, потім відбіг, і він скинув бомбу, і на мене всі уламки полетіли", - розповів хлопчик.
Дитина на камеру показує численні поранення від уламків: у нього рани на обличчі та животі.
Читайте також: Геббельс ридає в труні: окупанти подарували 8-річній переможниці конкурсу лопаті від дрону Баба-яга (відео)

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна







