У Японії представили нового "робота-коня", який має копита та може залізти на гору (відео)
09.04.2025 19:24 (Оновлено 09.04.2025 в 19:25)
У Японії представили новий тип робота, який був натхненний конем. Чотириногий робот, який має назву Corleo, призначений для керування людиною. Його анонсував японський виробник Kawasaki Heavy Industries.
Робот досі перебуває на стадії розробки. Цей робот призначений для того, щоб на ньому їздили люди, оскільки машина використовує штучний інтелект (ШІ) і спеціально розроблені ноги для навігації по складних місцевостях.
"Corleo - це абсолютно новий засіб пересування, який поєднує в собі мотоцикл Kawasaki та технології робототехніки", - розповів виконавчий директор Kawasaki Такаші Тор'ї.
За словами представників компанії, Corleo можуть запустити до 2050 року.
Читайте також: "Моторошний, лякаюче схожий на людину": з’явився робот, у якого 1000 м'язів, 206 "кісток", 500 сенсорів (відео)

Юлія Левченко зізналася, що хотіла відмовитися від Олімпіади: як вона пройшла кризу і перезапустила кар’єру
Нові деталі «плівок Міндіча»: детектив НАБУ Магамедрасулов розповів про «Мідас», прослуховування та тиск під час обшуків
Пляжний теніс: як молодий вид спорту став світовим трендом і чому Україна серед лідерів
Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов





