xcounter
Calendar Icon

Нинішня політична криза – результат вибору президента в один тур

19.03.2016 09:30
Виталий Кулик, «Facebook»

Маніфестація безпорадності.

Як правило, в політиці, маніфести пишуть для того, щоб вказати програмово-ідеологічну рамку політичної сили чи громадського руху.

А ще маніфести мають сенс, коли їх пишуть суб’єкти, що здатні втілити цю ідеологічну рамку на практиці. Тобто, вони не лише формують порядок денний, але і мають інфраструктуру для реалізації змін.

Маніфести мають цінність, коли за їх виголошенням йде конкретна робота із відчутним (неспекулятивним) результатом.

Але коли маніфести стають «річчю в собі» і є радше способом інтелектуальної рефлексії на події, то вони перетворюються на ессе на довільну тему.

Є ще одна особливість новітнього маніфестотворення – це спроба уникнути власної відповідальності за дії влади (політикуму).

Але шановні! Ви, а не хтось інший, були творцями нинішнього дизайну відносин у владі, ви підтримували не фаховий чи технократичний принцип формування уряду – а вибір персоналій.

Нинішня політична криза, реставрація корупційних схем та повна імітація участі громадськості у виробленні політик – це також результат вашого маніфестування «вибору президента в один тур», вашого агресивного дилетантизму.

Криза була породжена низькою якістю правових та економічних рішень. Особливо небезпечно, коли «маніфестарії» беруться за такі речі як конституційний процес і намагаються запровадити в ньому принцип «роби, а потім думай».

Більше маніфестів хороших та різних?

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини