xcounter
Calendar Icon

Всесвітній день киць і котів

Всесвітній день киць і котів
Традиційне свято
Святкують 8 серпня

Історія свята

Це неофіційне свято, яке з'явилося у 2002 році завдяки Міжнародному фонду захисту домашніх тварин Animal Welfare. Міжнародний День кішечок та котиків святкують 8 серпня.

Затишне муркотіння, м'які лапки, лялькові мармизки... Хто хоч раз приніс у будинок миле, пухнасте, беззахисне створіння, той назавжди віддав серце в оксамитові котячі лапки. Котів неможливо не любити, але при цьому треба вміти поважати їхню незалежність і миритися з їхньою безмежною себелюбністю.

Де в будинку найтепліше, затишне та м'яке місце? Правильно! Там, де лежить ваш кіт або влаштувалася ваша киця.

Вже майже 10 тисяч років коти живуть поруч із людиною, полюють на гризунів, знімають стрес своїм господарям ритмічним бурчанням, масажують лапками хворі місця. Навіть вчені, ретельно вивчивши домашніх котів, дійшли висновку, що ці домашні вихованці знижують у своїх господарів ризик серцево-судинних захворювань.

За статистикою, 80% людей мають домашніх улюбленців. При цьому коти займають перше місце від загальної кількості вихованців. Але котики завоювали не лише реальний світ, вони стали супергероями всіх соцмереж, їх милі фото заповнюють вашу стрічку в інтернеті з самого ранку. Можна пропустити сніданок, але "запостити котика" господар зобов'язаний!

Тому в цей день постарайтеся не лише побалувати своїх усато-хвостатих улюбленців, а й зробити добру справу на користь безпритульних тварин: відвідати притулок, нагодувати безпритульну кішку біля під'їзду або перерахувати пару гривень у притулок. Саме для цього і встановлено це свято.

Всі свята

Binance