xcounter
Calendar Icon

Попередження щурам у Міноборони

11.07.2016 11:39

​Дізнався, що громадські організації скаржаться на порушення правил проведення конкурсів чиновниками Міністерства оборони.

На днях Асоціація національно-патріотичних організацій (АНПО) звернулася до міністра оборони Полторака, з проханням, щоб той дав вказівку своїм підлеглим не порушувати правила проведення конкурсу на фінансування громадських організацій, котрі займаються національно-патріотичним вихованням.

Історія така - 13 червня було оголошено конкурс з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями та творчими спілками, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2016 році. За правилами, затвердженими Кабміном, з дня оголошення конкурсу до моменту закінчення прийняття заявок має пройти мінімум місяць. Тим не менш, Міноборони поставив строк значно менший - до 30 червня.

АНПО звернулся до голови конкурсної комісії, заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, Ігоря Долгова, щоб той забезпечив виконання законодавства про строк подачі пропозицій. Наразі безрезультатно.

Виглядає це все, м'яко кажучи, не красиво. Річ навіть не у підозрах на традиційне бажання чиновників розділити кошти між наближеними ГОшками. Річ у тім, що посадовці не можуть ЕФЕКТИВНО розподілити кошти на найголовніше - на виховання та підготовку молодих патріотів, котрі мають захищати Україну. Мухлювати та шукати можливості для збагачення у цій сфері, коли йде війна - злочин проти обороноздатності нашої Країни.Звісно, сьогодні я надішлю офіційне депутатське звернення на шановного Степана Полторака та Кабмін. Хочу, щоб керівництво урезонило своїх підлеглих.

Але вважаю, що паперового офіціозу недостатньо, і по-доброму попереджаю:

ПАНОВЕ ТИЛОВІ ЩУРІ, СПРОБУЄТЕ КРАСТИ - ДОВЕДЕТЬСЯ ПОПЛАКАТИ

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини