xcounter
Calendar Icon

Скандал навколо концерту Корольової: далі буде

10.10.2016 09:13

Давайте подивимося на київські концерти Наташі Корольової з точки зору шоу-бізнесу - тобто прагматично.

Чи не від однієї людини чув, що нині гендиректор ПК "Україна" Роман Недзельський активно переконує всіх, мовляв організатором концерту Корольової є не він, а відоме в шоу-бізнесових колах концертне агентство Х (договір підписаний і в разі скасування Палац чекають серйозні фінансові санкції). І що СБУ запевнила його, що Наташі Корольової немає в чорних списках, і вона мало не головна опозиціонерка кремлівському режиму.

Давайте подивимося на київські концерти Наташі Корольової з точки зору шоу-бізнесу - тобто прагматично.

Навіть якщо допустити, що Недзельський навмисне збрехав українським журналістам улюбленого медіаресурсу Президента РФ про те, що організатором гастролей є її 70-річна мама-киянка, то чомусь зовсім ніяк не віриться, що на другий рік війни хоч якесь (навіть не поважаюче себе) гастрольне агентство візьметься проводити в Києві концерт російської виконавиці, яка навіть у себе вдома, в Росії, не входить в топ гастролерів. Що керівник агентства Х, яке збирається опікується гастролями російських зірок, зовсім вже настільки тупий і дурнуватий, що не стежить хоча б за основними подіями шоу-бізнесу країни-сусідки, і не бачив гучне фото Путіна і Корольової. І що зовсім не розуміє, як в Україні ставляться до тих, хто не соромиться після анексії Криму та розв'язування війни на Донбасі зізнаватися в любові, а тим більше постити радісні селфі з диктатором з великою кількістю знаків оклику.

Не треба робити з нас дурних. Подібні гастролі може собі дозволити тільки людина з когорти "недоторканних", до яких і відноситься гендиректор ДК "України" Роман Недзельський. І справа навіть не стільки в тому, що він вчергове проколовся спочатку, коли на афішах і в рекламі ще було ім'я його єдиною і головною зірки. Тільки він вміє так вдало й цинічно маніпулювати силовими структурами, АП і ДУСею разом узятими, що йому сходить з рук хоч концерти в День пам'яті жертв Голодоморів, хоч масові заворушення, спровоковані концертами Лорак.

Жарт, що після ядерного апокаліпсису український шоу-бізнес відновлюватимуть 2 людини, Білозір і Недзельський, що їх сховають в президентському бункері-ковчезі Порошенка - як ви розумієте, народився неспроста. Причому набагато пізніше, ніж Оксана Білозір вперше безуспішно намагалася бути міністром культури за часів президентства Ющенка і набагато раніше, ніж Путін вирішив розіграти "ядерну карту" для світової спільноти. Голосування за закон Княжицького, вкрай невигідного для заробітків Недзельського і декларованої їм "політики примирення націй культурою" - тому найкраще підтвердження. З точки зору шоу-бізнесу, провал "закону про Наташу Корольову" (як гуморили в той день в Парламенті) означає відкриті двері для російських гастролерів, що й відбувається нині (якщо ви гуляли по центру Києва - бачили). Ні для кого не секрет, що у прихильників російського світу куди більше коштів, ніж у пересічних патріотів, і вони охоче підуть підтримати "своїх" і навіть - о, ця велика "ватна" мантра! - проголосують грошима.

Тепер щодо доволі дивної "переконаності" СБУ в "опозиційності" Наташі Корольової.

Гаразд, я ще можу допустити, що там не читають шоу-розділ "Обозревателя", не чують активістів "Відсічі", не цікавляться шоу-бізнесом, прикро пропустили Селфі Наташі Корольової з Путіним і не знають, що вона з 2003 року член "Єдиної Росії ". Але невже інтелект українців вже настільки підупав і зганьбився, щоб не розуміти, що на основні шоу-бізнесові фестивалі і в головний Новорічний вогник Раша-Тв (покепкувати над Одесою і Україною) опозиціонерів не запрошують? Невже кілька десятків запрошень на виступи рашистів вартують іміджа, довіри й гідності тої державної інституції, якою так хочеться пишатися в роки війни?

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости