Авдіївка сьогодні - це українське Алепо
Кожного разу, коли російська армія не може впоратись з вояками, вона розпочінає бити по цивільних.
Логіка такого вибору дуже проста:
- забратися супротивника мають примусити мирні мешканці.
Саме так вони робили в Афганістані (мільйон загиблих, три мільйони біженців), в Алепо, зараз в Авдіївіі.
Авдіївка - це українське Алепо сьогодні.
Рік оркі намагаються вибити наших з позицій, які їм дуже дошкуляють, але лише втрачають свої.
Тож, їх задум такий:
1) влаштувати гуманітарну катастрофу у місті, принаймні - в інформаційному просторі,
2) примусити втрутитися міжнародне співтовариство та міжнародні гуманітарні організації,
3) добитися демілітаризації Авдіївки на міжнародних майданчиках (ООН, ПАРЄ, Мінськ) - і через те - відводу українських військ.
Вони намагатимуться проводити сценарій "демілітаризації Широкина", підв'язуючи його до головування України в РБ ООН (що має розпочатися наприкінці лютого).
Мовляв, очолюють, а самі гуманітарну катастрофу влаштували.
Таким чином, вони сподіваються завадити загрозі на цьому напрямку та, на додаток, похитати ситуацію до річниці розстрілу Небесноі сотні.
Що треба робити?
Як завжди - вбити їх.
Ах, так, ще треба дописати:
- "прийняти комплексні заходи щодо запобігання..."
Втім, це вже допишуть без мене.


Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю
Кароль Навроцький: як польський президент перетворив національні болі на власну піар-кампанію
Негода на півдні Росії: град, зливи та прорив дамби знищують врожай














